Безкоштовна доставка
при замовленні від 500 грн
з 11:00 до 23:00
7 днів на тиждень
(0432) 50-95-95
(063) 757-77-76, (067) 433-42-12

Новини та акції

Оновлена програма лояльності!
Ми вдосконалили програму лояльності для наших клієнтів. Відтепер наші клієнти будуть отримувати нарахування відповідно до відсотка своєї знижки на бонусний рахунок(закріплюється за номером мобільного). Також, при оплаті через сайт на суму замовлення будуть нараховані бонуси відповідно до розміру накопичувальної знижки клієнта. Нараховані бонуси можна буде використовувати з наступного замовлення, і оплачувати замовлення частково ( тільки при розрахунку готівкою), або повністю (якщо накопичено достатньо бонусних коштів). Нараховані бонусні кошти не мають терміну дії і списуються не автоматично, а по бажанню клієнта. Бонусна програма діє для накопичувальних знижок, знижок для мобільного додатку та для знижки імениннику. При використанні будь яких сертифікатів та знижки Еверкард бонуси не списуються і не нараховуються.

Ваше замовлення

Обирайте cтрави з меню та тисніть «Хочу це!»
Вони одразу з'являться тут.

Їж цікаво

Ми те, що їмо

Ми те, що їмо

Щоранку ми переймаємось цим питанням, щоб купувати найкращі продукти та спеції. Ми категорично проти замінників сиру для піци, ми не використовуємо звичайний рис для ролів та підсилювачі смаку для тайських страв.
Ми те, що їмо

Ми там, де ти

Швидкий перекус на роботі, дружня вечірка, романтична вечеря…В парку, біля водойми чи на даху будинку… — наші бокси зроблять відпочинок ще приємнішим