Безкоштовна доставка
при замовленні від 500 грн
з 11:00 до 23:00
7 днів на тиждень
(0432) 50-95-95
(063) 757-77-76, (067) 433-42-12

Доставка

З 11.00 до 23.00 наші оператори приймають замовлення з Вашими кулінарними побажаннями, а кур'єри доставлять ваші бокси навіть якщо ви зателефонуєте в 22:59. Час доставки — 60 +/– 15 хвилин (оператори завжди попереджають про можливі затримки).

У зимній час у зв'язку з погодніми умовами та навантаженням на дороги стандартний час доставки може бути збільшено до 1 год 30 хв. (особливо у такі райони міста, як Тяжилів, Старе місто та Замостянський район).

Звичайно, кількість одночасних замовлень обмежена (дуже важко передбачити навантаження на свята та вечір п'ятниці та суботи). Саме тому оператори вимушені в деяких випадках погоджувати час замовлення в індивідуальному порядку.

Якщо ми непередбачено не можемо вкластися в обіцяний час (насамперед у такі райони як Старе місто та Тяжилів), завжди компенсуємо очікування приємними бонусами.

Доставка безкоштовна при замовленні від 500 грн. Для замовлень на суму менше 500 грн додатково оплачується доставка 40грн.
У найближчі села (Лука-Мелешківська, Зарванці, Якушинці, Агрономічне, Вінницькі Хутори ми також доставляємо, але мінімальне замовлення становить 500 грн. і додатково оплачується доставка — 60 грн.

Все про оплату

Доставка їжі додому, в офіс або парк здійснюється кур'єром, одним із обов'язків якого є отримання плати за Ваше замовлення.

Оплатити можна готівкою або карткою Visa/Mastercard при оформленні замовлення на сайті через платіжну систему Platon.

Разом із оплатою за замовлення наші кур'єри з радістю заберуть у вас відпрацьовані батарейки, іграшки, одяг. Ми дружимо з організаціями, які точно знають, що з цим робити.

Ваше замовлення

Обирайте cтрави з меню та тисніть «Хочу це!»
Вони одразу з'являться тут.

Їж цікаво

Ми те, що їмо

Ми те, що їмо

Щоранку ми переймаємось цим питанням, щоб купувати найкращі продукти та спеції. Ми категорично проти замінників сиру для піци, ми не використовуємо звичайний рис для ролів та підсилювачі смаку для тайських страв.
Ми те, що їмо

Ми там, де ти

Швидкий перекус на роботі, дружня вечірка, романтична вечеря…В парку, біля водойми чи на даху будинку… — наші бокси зроблять відпочинок ще приємнішим