Безкоштовна доставка
при замовленні від 500 грн
з 11:00 до 23:00
7 днів на тиждень
(0432) 50-95-95
(063) 757-77-76, (067) 433-42-12

Про БіБІФуд

У мудреця якось спитали: "Чи довго чекати змін на краще?"

"Якщо чекати, то довго!", - відповів мудрець.

Ми три роки створювали свою мрію "HappyBox" - смачну їжу з доставкою.

І ми багато досягли на цьому шляху - експериментували зі смаками, зібрали команду однодумців, вчилися, росли, вдосконалювалися.

Але прийшов час зрозуміти, що зміни життєво необхідні, а набутий досвід вимагає повного оновлення звичного бренда.

"БіБіФуд" (Best Boxed Food) - не просто нова назва, а символ того, що ми прагнемо відкрити для себе і наших клієнтів нові горизонти смаку та якісного обслуговування. Тепер ми можемо по-справжньому гарантувати найкращий сервіс доставки смачної їжі у Вінниці.

Ми живемо у епоху, коли зміни відбувається ледь не щомиті. І ми невиправні оптимісти, оскільки віримо, що більшість цих змін, а особливо ті, до яких ми самі ж і причетні - лише на краще.

Саме тому ми починаємо працювати у новому форматі: новий зручний сайт (до вересня працює у тестовій версії, будемо вдячні за відгуки та побажання), нова організація роботи, щоб доставляти смачні бокси ще швидше. І це ще не все! БіБіФуд обіцяє вже найближчим часом порадувати вінничан новими і цікавими проектами.

"БіБіФуд" - ми не чекаємо змін на краще, ми змінюємося!

Про тайку

Це ті страви, що заклали основну ідею сервісу, ми дуже хотіли, щоб і у Вінниці з'явилися бокси, як у серіалі «Друзі», корисна зручна та дуже смачна їжа. Ми постійно вдосконалюємо та оновлюємо тайське меню за допомогою запрошеного столичного шефа.

Робота на воці (спеціальна випулка пательня) — це небезпечна (температура плити більше 400 градусів) та творча робота. Особлива технологія приготування дозволяє зберегти максимальну кількість корисних елементів при мінімальному використанні олії.

Ми не робимо напівфабрикатів, і кожну страву починаємо готувати після прийнятого замовлення. Усі продукти від овочів до м'яса ми закуповуємо регулярно та довго не зберігаємо.

Про Піцу

Тісто на молоці наші піцайоли замішують щоранку, щоб ваша піца була пугкою та ситною або ж тонкою дієтичною. Для виготовлення маринари (основного соусу) ми використовуємо лише італійські томати та спеції, а також, звичайно, додаємо таємні інгредієнти :-)

Кожна піца щедро присипана сиром «Моцарела» (ніяких сирозамінників!), усі інші інгредієнти ми викладаємо вже на сир, щоб смак кожного виділявся.

Про суші

Усі продукти для суші ми закуповуємо лише у сертифікованих постачальників та зберігаємо за усіма нормами. Ми знаємо ціну якісним продуктам і ніколи не почнемо купувати звичайний рис для приготування ролів. Наші сушисти точно знають, якими повинні бути ваші улюблені роли.

Ваше замовлення

Обирайте cтрави з меню та тисніть «Хочу це!»
Вони одразу з'являться тут.

Їж цікаво

Ми те, що їмо

Ми те, що їмо

Щоранку ми переймаємось цим питанням, щоб купувати найкращі продукти та спеції. Ми категорично проти замінників сиру для піци, ми не використовуємо звичайний рис для ролів та підсилювачі смаку для тайських страв.
Ми те, що їмо

Ми там, де ти

Швидкий перекус на роботі, дружня вечірка, романтична вечеря…В парку, біля водойми чи на даху будинку… — наші бокси зроблять відпочинок ще приємнішим